logotype

AlienLab Miniatures - Valhala Guardian

Dziś na blogu Danse Macabre (i gościnnie na naszym skromnym portalu) przyjrzymy się bliżej modelowi Valhala Guardian od firmy AlienLab Miniatures. Recenzowany poniżej wojownik jest jedną z ufundowanych przez producenta nagród, które będzie można wygrać w czasie turnieju Warheim Fantasy Skirmish.

Manufaktura86 - drogi

Manufaktura86 to niewielka firma z Gładyszowa, która oferuje elementy terenów, a także drewniane skrzynie na modele i specjalne stoły do gier bitewnych. Na początku tego roku zorganizowała skromny facebookowy konkursu, w którym udało mi się wygrać zestawu dróg z HDF-u – sprawdźmy zatem, jak się prezentują.

Wargames Atlantic - Giant Spiders okiem Sarmora

Zachęcony grudniową recenzją napisaną przez Quidamcorvusa, przy okazji jednego z zamówień ze sklepu Battle Models sprawiłem sobie pojedynczą ramkę z zestawu Giant Spiders od Wargames Atlantic. Pierwotnie nie planowałem o nich pisać, ale mam kilka uwag do tych modeli – a poza tym chcę Wam pokazać także wersję sci-fi.

Niszowa Niedziela - 25 kwietnia 2021

Witam Was w przedostatnim wydaniu Niszowej Niedzieli. Po długich rozważaniach zdecydowałem się zakończyć tę serię z bardzo prostych powodów: nie sprawia mi to już przyjemności i czuję, że wolałbym ten czas poświęcić na pisanie recenzji i innych tekstów, które ostatnimi czasy bardzo rzadko pojawiają się na portalu. Tak się składa, że za dwa tygodnie minie równo 10 lat i 1 dzień od publikacji pierwszej odsłony NN, więc będzie to dobry moment na zakończenie cyklu.

A na razie zapraszam do przejrzenia mojego subiektywnego wyboru figurkowych nowości z drugiej połowy kwietnia. Wśród zebranych poniżej 36 pozycji są między innymi karykaturalne roboty, potężny niszczyciel czołgów, ubzdryngolone niziołki, zdegenerowana szlachta, prehistoryczne gady i ssaki, strusi jeźdźcy, cybernetyczne krowy czy maszyna bojowa na bazie beczki.

2009–2021, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes