logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Newline Designs - Wild West Gunfighters

W opublikowanej niedawno recenzji What a Cowboy! wspomniałem, że bieżącą kampanię rozgrywamy modelami w skali 20 mm (odpowiadającą modelarskiej 1/72), a to za sprawą sporej kolekcji figurek i terenów przygotowanej przez Szarego, mojego oponenta. Niestety obecnie kupienie figurek kowbojów w tej skali jest trudniejsze niż jeszcze kilkanaście lat temu. Westernowe zestawy zniknęły ze sklepów modelarskich, więc trzeba sięgać po pudełka do innych epok (jak wojna secesyjna czy wcześniejsza kolonizacja Ameryki Północnej) lub też spojrzeć za granicę… a konkretniej do oferty Newline Designs, gdzie znajdziemy Wild West Gunfighters, czyli jedyny dostępny teraz zestaw 20 mm metalowych rewolwerowców.

The Silver Bayonet - The Russian Unit

W lutym wróciłem do tematu The Silver Bayonet, napoleońsko-horrorowej gry Josepha McCullougha, i przyjrzałem się blisterkowi małych duszków. Teraz przyszedł czas na omówienie większego zestawu, który przeleżał już nieco czasu na półce. Jak wspomniałem we wstępie do recenzji Austriaków, wspólnie ze znajomymi chcieliśmy umiejscowić naszą kampanię na terenach Księstwa Warszawskiego, co wpłynęło na wybór nacji. Na początku zdecydowałem się na wspomnianych Austriaków, ale chciałem mieć też drugi oddział i ostatecznie dokupiłem pudełko Rosjan, które z powodu poszerzania linii występuje w sklepach pod nazwą The Russian Unit bądź też The First Russian Unit.

Kromlech - Rotten Butcher (Demon of Plague)

Dziś mam dla Was recenzję modelu Rotten Butcher (Demon of Plague) od firmy Kromlech – jedną z największych, a na pewno jedną z najcięższych figurek w mojej kolekcji. Jako że w Warheim Fantasy Skirmish póki co nie występują jeszcze wielkie demony, w czasie rozgrywek model będę wystawiał na zasadach rydwanu lub więźniarki.

2009–2024, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes