logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hasslefree Miniatures - Salome Kohn i Justice Sedante

Każdy, kto uważniej przeglądał ofertę Haslefree (lub śledził Niszowe Niedziele), z pewnością zauważył, że Kev White czasami tworzy po kilka wariantów jednej figurki. Na przykład ostatnio w ramach kampanii Kev White does Matt Dixon rzeźbiarz przygotował większość z ufundowanych modeli w trzech wersjach różniących się ubiorem. Dziś jednak przedstawię wcześniejszą rzeźbę, która dzięki zmianie wyposażenia przeniosła się w zupełnie inne realia. Oto Salome Kohn i Justice Sedante, dwie łowczynie heretyków i demonów z uniwersów, które dzielą od siebie tysiące lat.

Micro Art Studio - skrzynie

Zapraszam na kolejną recenzję produktów od Micro Art Studio. W poprzednich wpisach pokazałem Wam zawartość trzech dużych zestawów: Fish Market, Spice Market oraz Golemic Market. Dziś z kolei zaprezentuję trzy mniejsze zestawy – Wooden Crates, Food Crates i Spare Parts Crates – które można nabyć do używania osobno lub w celu uzupełnienia większych zestawów.

Ristuls Extraordinary Market - Dark Temple Ruins Terrains

Dziś przygotowałem dla szanownego państwa-draństwa prezentację zawartości pudełka Dark Temple Ruins Terrains od Ristuls Extraordinary Market. Omawiany zestaw był jedną z nagród ufundowanych przez Ristuls Extraordinary Market, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS – Ucieczka z Gór Środkowych.

HQ Resin - Food Market Basing Kit

W bogatej ofercie HQ Resin znajdziecie między innymi zestaw Food Market Basing Kit, który przedstawię Wam w dzisiejszej recenzji. Podobnie jak inne produkty tej firmy, towary z targowiska znajdziecie w sklepie Hexy. Prezentowane poniżej egzemplarze były jedną z nagród ufundowanych przez HQ Resin, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS – Ucieczka z Gór Środkowych.

2009 - 2017, The Node.pl Stopka redakcyjna, Disclaimer
Template designed by Globberstthemes