logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Tereny do Gier - Pruski dom III

Dziś na łamy bloga Danse Macabre (i gościnnie na The Node) przygotowałem dla Was recenzję kolejnego pruskiego budynku od firmy Tereny do Gier. Dotychczas opisałem już cztery makiety z tej serii – spichlerz, oborę i pierwszy oraz drugi wzór domu – a dziś przyszła kolej na trzecią wersję budynku mieszkalnego.

HQ Resin - Temple of Evil Gods

W dzisiejszej recenzji przedstawię Wam zestaw Temple of Evil Gods, który znajdziecie w ofercie HQ Resin. Firma należy do grona sponsorów turnieju Warheim Fantasy Skirmish – Dwie Wieże, który odbędzie się 28 września 2019 roku w Sosnowcu. Podobnie jak inne produkty HQ Resin, opisane poniżej modele znajdziecie w sklepie Hexy.

Niszowa Niedziela - 4 sierpnia 2019

Czas na dobre przerwać trzytygodniowe milczenie! Na początek zapraszam na najnowsze wydanie Niszowej Niedzieli, w którym zgodnie z obietnicą daną na FB nadrabiam brakujący tekst z 21 lipca – a więc poniżej znajdziecie podwójną dawkę nowości! A trzeba przyznać, że wydawcy dopisali. Łącznie zebrałem trzydzieści siedem w najróżniejszych skalach i klimatach. Pośród modeli historycznych tradycyjnie najwięcej jest II wojny światowej, choć znalazło się też miejsce dla wojny w Korei (to oczywiście zasługa Warlord Games), I wojny światowej, konfliktów współczesnych i… starożytności. Z fantastyki zaś prezentuję postaci i wojska z odległej galaktyki, Wiecznego Przedwiecznego, morskiego kobolda, nowoczesną wersję klasycznego ogra, nietypowo szeroki wybór niziołków oraz wiele innych pozycji.

Avatars of War - Dread Elf Oracle

Dziś na łamach bloga Danse Macabre i gościnnie na TheNode.pl zapraszam Was serdecznie do lektury recenzji modelu Dread Elf Oracle wyrzeźbionego przez Felixa Paniaquę dla Avatars of War. Firma ta znalazła się w gronie sponsorów turnieju Warheim Fantasy Skirmish – Księstwa Graniczne, który odbył się 30 marca 2019 roku w katowickim klubie Inny Wymiar.

Great Escape Games - Dread Wolves

W poszukiwaniu modeli, które mógłbym wykorzystać jako Ogary Chaosy w kompanii Karnawału Chaosu do Warheim Fantasy Skirmish, zajrzałem do oferty niezawodnego sklepu Battle Models, gdzie znalazłem zestaw trzech modeli Dread Wolves wyrzeźbionych przez Phila Hynesa dla Great Escape Games. Poniżej znajdziecie recenzję tego blistra.

Rotten Factory - Rotten Circus Crew

Dzisiaj na blogu Danse Macabre (i gościnnie na The Node) rozpakuję dla Was blister z większością modeli z zestawu Rotten Circus Crew od Rotten Factory. Stali czytelnicy zapewne pamiętają, że na obu stronach można już było przeczytać recenzję jednej z figurek z tego zestawu – zmutowanego siłacza ze sztangą.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes