logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Rotten Factory - Barbarian Elite No 1, cz. 1

Dziś w ramach piątkowych recenzji przyjrzałem się dla Was pierwszemu modelowi z zestawu Barbarian Elite No 1 od nieaktywnej już niestety firmy Rotten Factory.

Zestaw, który był częścią większej przesyłki, został umieszczony w przeźroczystym woreczku strunowym zamkniętym firmową ulotka.

Figurka składa się z kilku odlanych w szarej żywicy części, które są dość dobrze spasowane, a po złożeniu przedstawiają chorobliwie otyłego, nieuzbrojonego, okrytego fragmentami pancerza wojownika, którego brzuch zmutował w pełną zębów paszczę z długim jęzorem.

Jakość odlewu jest bardzo dobra, nie zauważyłem większych nadlewek, śladów podziału formy czy błon pozostałych po procesie odlewania. Sklejając model, w celu wzmocnienia łączenia i wypełnienia niewielkich szczelin, jeden z elementów pokryłem cienką warstwą masy modelarskiej, a drugi klejem cyjanokrylowym. Po zmieszania łączenie jest trwałe, a niewielkie szczeliny wypełnione.

Model utrzymany jest w charakterystycznym dla Rotten Factory stylu, a silne akcenty Nurgla sprawiają, że postać bez kompleksów może stanąć w jednym szeregu z figurkami GW.

2009–2024, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes