logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Tiny Furniture - Mad Monk

W ostatni piątek marca zapraszam Was na recenzję modelu Mad Monk od firmy Tiny Furniture, który wydrukowała dla mnie Minifaktura.

Wydrukowane i wysłane przez Minifakturę modele otrzymałem w solidnie zapakowanej i zabezpieczonej paczce. Choć niektóre drukowane elementy są dość kruche, to figurki dotarły do mnie w nienaruszonym stanie.

Ponownie mamy tu do czynienia ze wzorem inspirowanym grafikami z podręcznika podstawowego do Mordheim. Zresztą samo Tiny Furniture wspomina o tym na swoim profilu na myminifactory.com, gdzie można zakupić pliki STL.

Mad Monk to figurka przedstawiającego szalonego flagelanta, którego oczy i usta zszyto grubą dratwą. Pokutnik jest odziany w długi habit, a w dłoniach trzyma pistolety.

W Warheim FS model Mad Monk można z powodzeniem wystawić jako Prezbitera Sigmara czy Łowcę czarownic.

Bardzo polecam tę figurkę – to wręcz obowiązkowy model dla każdego fana Mordheim.

2009–2024, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes