logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Spellcrow - Barbarzyńscy Wojownicy

Niedawno zaprezentowałem Wam model domu w skali 10 mm od firmy Spellcrow, a dziś z kolei chciałbym podzielić się wrażeniami związanymi z zestawem barbarzyńskich wojowników w tejże skali i od tego samego producenta.

W blistrze znajduje się szesnaście modeli (4 paski) oraz cztery kwadratowe podstawki 25 mm. Zawartość blistra rozdziela ulotka informująca o innych produktach firmy.

Rzeźba figurek jest bardzo dokładna, szczegóły są dobrze widoczne, a gdzieniegdzie obecne linie podziału oraz nadlewki poddają się obróbce bez żadnych problemów. Również liczba rzeźb (osiem) jest moim zdaniem zadowalająca.

Wyżej wspomniałem również o podstawkach dodanych do pokazywanego zestawu. Dołączono je z myślą o grze pod tytułem Argatoria, nad którą obecnie pracuje Spellcrow. To właśnie do niej  firma ta stworzyła opisywane figurki i pozostałe zestawy w skali 10 mm.

I na sam koniec mam małą ciekawostkę – porównanie figurek barbarzyńców z artylerzystami Imperium (Warmaster).

Komentarze   

#1 Dominig 2017-10-24 07:59
Dzięki za unboxing, a szczególnie za ostatnie zdjęcie, zastanawiałem się jak Spellcrow ma się do Warmasterowych ludków GW.
Cytować

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes