logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Spellcrow - Żaby

Mam nieskrywaną przyjemność przedstawić Wam kolejne, urocze zresztą, modele przeznaczone do armii Reptilian. Jednak dzisiejsza prezentacja będzie nieco odbiegać od poprzednich – stawka nowości zostanie podniesiona. Czym niniejsza prezentacja różni się od poprzednich? Otóż omawiane modele nie tylko jeszcze nie znalazły się w ofercie sklepu Spellcrow, ale są próbnymi odlewami żywicznymi.

Żabi niewolnicy przyjechali do mnie w woreczku strunowym zawierającym osiem modeli. Znając jednak sposób pakowania poprzednich zestawów, mogę śmiało stwierdzić, że jest to tylko tymczasowe rozwiązanie i modele do sprzedaży trafią w blistrach. Dodatkowo, opierając się na dotychczasowym doświadczeniu, można również określić ilość modeli. Mianowicie w zestawie niewątpliwe znajdą się cztery podstawki. Zważywszy na to, że na jednej mieszczą się cztery modele, blister będzie zawierał szesnaście figurek. Na tej samej podstawie można wnioskować, że każdy wzór zostanie w zestawie podwojony.

Żabi wojownicy to niewątpliwie najmniejsze z dotychczas wyrzeźbionych modeli. Szczerze powiedziawszy, zastanawiałem się, w jaki sposób rzeźbiarz nada charakter i indywidualny rys takim maleństwom. Problemem mógł być nie tylko rozmiar modeli – żaby uzbrojone są we włócznie, a ich jedyny ubiór stanowią przepaski na biodrach. Niemniej, jak można zauważyć, rzeźbiarz wywiązał się ze swojego zadania doskonale. Nie będę ukrywał, że wręcz się zakochałem w tych nieco groteskowych mordkach. Wszystkie szczegóły twarzy są dobrze wyrzeźbione, a same głowy nadają modelom odpowiedni płazi wygląd. Uzbrojenie także jest ciekawie wykonane – groty włóczni są mocno rozbudowane, a ewentualnej monotonii drzewców zapobiegają sznurowania (mocujące groty i owinięte na końcu drzewców).

Ogólna jakoś odlewów również jest bardzo dobra, nie zauważyłem żadnych nadlewek lub pęcherzy powietrza. Sugeruje to, że modele w wersji ostatecznej będą pozbawione podobnych wad. W skrócie wygląda na to, że Spellcrow szykuje nam bardzo ciekawy i udany zestaw.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes