logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Makiety Games Workshop - recenzja wg QC

Spis treści

Dzięki uprzejmości Quidamcorvusa, autora systemu Warheim FS, prezentujemy minirecenzje pięciu wydanych jakiś czas temu makiet budynków firmy Games Workshop. Zapraszamy do obejrzenia Garden of Morr, Dreadstone Blight, Witchfate Tor oraz zestawów Arcane Fulcrums. Zapraszamy!

Garden of Morr

Garden of Morr to kolejna spośród makiet GW, którą zakupiłem z myślą o Warheim Fantasy Skirmish - Ogród Morra z pewnością urozmaici stół przeznaczony do rozgrywania scenariuszy wiejskich.

Pudełko zawiera 4 wypraski i instrukcję montażu, na której graficznie przedstawiono kolejne etapy budowy Ogrodu Morra. Po wycięciu bitsów, usunięciu nadlewek i sklejeniu elementów otrzymujemy 4 moduły (pomnik, dwie krypty i kapliczkę) oraz ogrodzenie (w tym bramę wejściową), które składają się na cmentarz. Moduły można złożyć w zwartą konstrukcję tworzącą niewielki cmentarz lub wedle uznania rozłożyć na większej powierzchni.

Poszczególne bitsy skleja się szybko i łatwo, a części dobrze pasują do siebie. Elementy są dość ciekawie wykonane, a oprócz charakterystycznych dla świata Warhammera czaszek (a także symboli Sigmara i Imperium), znajdziemy tu także róże i kruka (symbole Morra), brakuje mi natomiast kamiennego portalu złożonego z trzech belek (symbolu znanego z WFRP). Garden of Morr to ciekawy produkt, o całkiem przystępnej cenie (co nie znaczy, że cena nie mogłaby być niższa), który z powodzeniem można wykorzystać w trakcie rozgrywania potyczek i bitew w świecie Warhammera.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes