logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Ristuls Extraordinary Market - Food Supplies Terrains

Piątek, pora więc na kolejną recenzję zestawu, który można było wygrać turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe… zorganizowanym 30 stycznia 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar. Dziś pokażę wam zawartość zestawu Food Supplies Terrains od Ristuls Extraordinary Market.

Zestaw Food Supplies Terrains został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazło się osiem żywicznych elementów oraz firmowa ulotka Ristuls EM. Mimo że podczas wstępnych oględzin nie znalazłem większych linii podziału formy czy błon, to przed malowaniem warto wyczyścić elementy szczoteczką do zębów, która bardzo dobrze usuwa błony pozostałe po procesie odlewu.

Zestaw Food Supplies Terrains wraz z Food Supplies Basing Kit z powodzeniem można wykorzystać podczas waloryzacji makiet czy jako dekorację dioram lub podstawek pod modele. Choć elementy to w większości skrzynie, kosze oraz worki i beczki z produktami spożywczymi, to wzory różnią się między sobą. Elementy mierzą od 14 do 27 mm, a całość wyrzeźbiona jest w stylu charakterystycznym dla Ristuls EM.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes