logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Games Workshop - Bad Moon Loonshrine

Dziś na łamach bloga Danse Macabre (i gościnnie na TheNode) rozpakuję dla Was pudełko z modelem Bad Moon Loonshrine. To druga po Etheric Vortex: Gloomtide Shipwreck makieta od Games Workshop do Age of Sigmar, która znalazła się w mojej kolekcji.

Wypraski z częściami pozwalającymi na złożenie modelu otrzymałem zapakowane w solidne, kartonowe pudełko. Ekipa z Games Workshop umieściła na każdej ze ścian pudła fotografie złożonego i pomalowanego elementu terenu, więc przed zakupem można dokładnie obejrzeć księżycowy ołtarz. Dodatkowo z tyłu pudełka umieszczono zbliżenia na detale modelu oraz wymieniono farby użyte przez malarzy Games Workshop do pomalowania Bad Moon Loonshrine.

Wewnątrz oprócz dwóch solidnych wyprasek znajduje się także czarno-biała instrukcja, która dobrze przedstawia proces składania modelu. Na ostatnich stronach znajdują się także zasady ołtarza, który dedykowany jest do AoS.

Jeśli chodzi o projekt, jakość wykonania i spasowanie elementów, to są one na najwyższym poziomie, a ilość detali obiecuje dużo zabawy podczas malowania.

Mimo dużych rozmiarów ze sklejeniem modelu nie miałem żadnych problemów. Zaszpachlowałem tylko szczelinę powstałą wzdłuż łączenia lewej i prawej części modelu.

Bad Moon Loonshrine to solidny element terenu i na pewno warto rozważyć jego zakup w lokalnym sklepie, gdzie cena powinna być niższa niż na stronie producenta.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes