logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Games Workshop - Etheric Vortex: Gloomtide Shipwreck

Szanowne państwo-draństwo pozwolą, że dziś na łamach bloga Danse Macabre (i oczywiście gościnnie na The Node) rozpakuję dla Was pudełko z modelem Etheric Vortex: Gloomtide Shipwreck od Games Workshop – terenem dla Idoneth Deepkin, nowej frakcji do Age of Sigmar.

Wypraski z częściami pozwalającymi na złożenie modelu zatopionego okrętu otrzymałem zapakowane w solidne, kartonowe pudełko. Ekipa z Games Workshop umieściła na każdej ze ścian pudła fotografie złożonego i pomalowanego okrętu, więc przed zakupem można dokładnie obejrzeć model.

Z tyłu pudełka dodatkowo umieszczono zbliżenia na dołączone do modelu ławice ryb i wymieniono farby użyte przez malarzy Games Workshop do pomalowania Etheric Vortex: Gloomtide Shipwreck.

Wewnątrz oprócz czterech solidnych wyprasek znajduje się także czarno-biała instrukcja, która dobrze przedstawia kolejne etapy procesu składania. Na ostatnich stronach znajdują się także zasady modelu w Age of Sigmar.

Jeśli chodzi o projekt, jakość wykonania i spasowanie elementów, to są one na najwyższym poziomie. Ilość detali zdobiących wrak okrętu obiecuje dużo zabawy podczas malowania.

Mimo dużych rozmiarów nie miałem żadnych problemów ze sklejeniem zatopionego statku. Ponieważ jednak postanowiłem pomalować model jako wrak wyrzucony na mieliznę, usunąłem ławice ryb przepływające między ożebrowaniem kadłuba. Dodatkowo zaszpachlowałem szczelinę powstałą wzdłuż łączenia lewej i prawej części kadłuba.

Po złożeniu i pomalowaniu model można ustawić jako całość lub jako dwa oddzielne elementy kadłuba.

Ze względu na rozmiar, jakość i szczegółowość modelu uważam, że Gloomtide Shipwreck zdecydowanie wart jest swojej ceny.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes