logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Spellcrow - Stodoła

Pod koniec zeszłego roku firma Spellcrow wzbogaciła swoją ofertę budynków w skali 10 mm o dwa kolejne modele – stodołę i wieżę. Dzisiaj się przyjrzymy pierwszemu z nich.

Omawiany model fabrycznie zapakowano wyłącznie w woreczek strunowy z informacją o producencie. Jest to zmiana w porównaniu do wcześniej opisywanego małego domu, który otrzymałem w blistrze. Niemniej, zważywszy na to, że zamówienie i tym razem przyszło do mnie w iście pancernej paczce, nie ma powodów, żeby martwić się o bezpieczeństwo modelu podczas transportu.

Stodoła jest jednoczęściowym modelem żywicznym. Została wykonana bardzo starannie, dzięki czemu nie wymaga żadnej dodatkowej pracy przygotowawczej do malowania (oczywiście poza myciem w ciepłej wodzie z odrobiną płynu do naczyń).

Jak widać na zdjęciach, budynek został w całości zbudowany z desek. Ich bogate usłojenie sprawia, że model jest urozmaicony, a malowanie zapowiada się przyjemnie.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes