logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja IV - wyniki

Półtora tygodnia temu dobiegła końca IV edycja Modelarskiej Mobilizacji, a więc najwyższy czas ogłosić wyniki konkursu. Do końca wytrwało trzech uczestników: blackout_sys ze swoją wciąż rosnącą armią Nieumarłych, Bananovitch z obrońcami lasu w kolorach jesiennych i nowy uczestnik o nicku ja, który przygotował grupkę złowrogich sługów Saurona. Który projekt uznaliśmy za najbardziej zasługujący na wyróżnienie? Czytajcie dalej, a się dowiecie!

Na początku chciałbym powiedzieć, że bardzo trudno było nam wybrać zwycięzcę, bowiem wszystkie projekty uważamy za bardzo ciekawe i udane, choć na różny sposób. Gratulacje należą się całej trójce, która wykazała się umiejętnościami modelarskimi oraz - o co niełatwo - wytrwałością.

Przy pierwszym podejściu do głosowania każdy z trzech sędziów (Silvar, Zenon i ja) wskazał innego uczestnika. W końcu jednak dogadaliśmy się i postanowiliśmy nagrodzić kolegę blackout_sysa, który przygotował trzy oddziały ciężkiego wsparcia do armii Nieumarłych. Gratulacje!

Zwycięzca otrzyma od nas figurkę Hlle Huntress ufundowaną przez producenta, firmę Norsgard.

Na koniec jeszcze raz chcielibyśmy podziękować wszystkim czterem uczestnikom (tak, pamiętamy o Tobie, Kapso!) za udział w konkursie. Liczymy, że zobaczymy Wasze prace w kolejnej edycji Modelarskiej Mobilizacji.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes