logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja VII - wyniki

Nadszedł dzień, na który wszyscy czekali od tygodni – Wigilia… i przy okazji ogłoszenie wyników VII Modelarskiej Mobilizacji. Tę edycję konkursu uważam za bardzo udaną: wzięło w niej udział aż 17 uczestników, z czego większość ukończyła swoje projekty lub zrealizowała je w dużym stopniu. Moje gratulacje!

Muszę przyznać, że wybór zwycięzców nie był łatwy. Ostatecznie zdecydowałem się… przeprowadzić mały remanent, dzięki któremu znalazłem dodatkowe nagrody, co pozwoliło mi wyróżnić jeszcze trzy projekty!

Modelarska Mobilizacja VII - etap 3

Przedwczoraj zakończył się ostatni, trzeci etap VII edycji Modelarskiej Mobilizacji, więc najwyższy czas na podsumowanie. Większość uczestników osiągnęła swój cel: zmobilizowała się do prac i zrobiła bardzo duże postępy w pracach nad wybranymi projektami. Przez ostatnie sześć tygodni powstały armie krasnoludów, kosmicznych orków, kolonialnych marines, czcicieli Slaanesha i wyznawców Khorne'a, a także trzy grupy mechów, zespół ewakuacji medycznej, wycinek ośnieżonego, zrujnowanego miasta, różnorodna grupa awanturników, czterech muszkieterów z kilkoma przeciwnikami i damami oraz oddział bizantyjskich włóczników wraz z sześcioma arabskimi jeźdźcami – a wszystko to możecie zobaczyć poniżej!

Modelarska Mobilizacja VII - etap 2

Drugi etap Modelarskiej Mobilizacji VII mamy już za sobą. Przez ostatnie dwa tygodnie uczestników dopadły niestety inne obowiązki i prace nad większością projektów nieco spowolniły – ale nie oznacza to, że nie ma na co rzucić okiem! Przybyło nieco pomalowanych orków, krasnoludów, mechów, służb ratowniczych, średniowiecznych wojowników, szwedzkich piechurów, muszkieterów czy ośnieżonych ruin. Dlatego zapraszam do przejrzenia wszystkich stron dzisiejszego podsumowania.

Czekamy jeszcze na jeden raport, który przyjdzie jutro! Ostatni raport już jest – znajdziecie go na ostatniej stronie!

Modelarska Mobilizacja VII - etap 1

Pierwszy etap VII edycji Modelarskiej Mobilizacji mamy już za sobą! Jak idą prace nad Orkami i wyznawcami Chaosu, zrujnowanymi miastami i tętniącymi życiem miasteczkami, wielkimi mechami i mikroczołgami, 15 mm wojakami z dalekiej przyszłości i niedalekiej przeszłości? Kto zrealizował cały plan, komu poszło nieco gorzej, a kto popędził do przodu? Wszystkiego dowiecie się tego z mnóstwa raportów i zdjęć, które uczestnicy tej edycji nadsyłali przez ostatnie cztery dni. Pamiętajcie tylko, by zajrzeć na wszystkie strony tekstu!

Modelarska Mobilizacja VII - zgłoszenia

Wczoraj minął termin przysyłania zgłoszeń do najnowszej, siódmej edycji Modelarskiej Mobilizacji, więc pora w końcu przekonać się, jakie projekty będziemy śledzić przez najbliższe sześć tygodni. Do rywalizacji stanęło czternaście osób, w tym jedna odważnie zgłosiła dwa projekty. Przekrój tematyczny tradycyjnie jest bardzo szeroki: sporo science fiction, nieco fantasy i trzy różne epoki historyczne. Tym razem mamy też niezłą mieszankę skal, bo choć najwięcej projektów jest w 28 mm, to stanowią one mniej niż połowę prac, a na dodatek jest bardzo silna reprezentacji skali 6 mm.

Modelarska Mobilizacja VII - zapisy

Po trzyletniej przerwie zapraszam do udziału w kolejnej, siódmej już edycji Modelarskiej Mobilizacji. Cel pozostaje bez zmian: zmniejszyć liczbę szarego plastiku oraz srebrnego metalu na półkach i przygotować dodatkowe elementy pola bitwy, kolejne oddziały, a może nawet zupełnie nową armię! Uczestnicy będą mieli na to sześć tygodni – od 5 listopada do 16 grudnia.

Zimowa Gawęda - wyniki II edycji

Prawie równo dwa miesiące temu na naszej stronie opublikowaliśmy pierwszy raport zgłoszony do drugiej edycji Zimowej Gawędy. Od tego czasu dzięki szóstce uczestników dwukrotnie przenieśliśmy się w przestrzeń kosmiczną i na postapokaliptyczne pustkowia, odwiedziliśmy również Stary Świat i Wanadię. Teraz przyszedł jednak przyszedł już czas na wyczekiwaną konkluzję, czyli ogłoszenie wyników.

Zimowa Gawęda - edycja II

Choć póki co za oknem nie zalega śnieg, a aurę mamy raczej jesienną, zbliżające się święta i koniec roku świadczą o tym, że mamy już zimę. Pora więc, abyśmy na naszym portalu zapoczątkowali nową, konkursową tradycję. Wyciągajcie figurki, gotujcie aparaty i umawiajcie się na rozgrywki – bowiem rozpoczynamy drugą edycję Zimowej Gawędy!

Modelarska Mobilizacja VI - etap 4

Wczoraj zakończył się 4 etap, a wraz z nim cała VI edycja Modelarskiej Mobilizacji. Do końca wytrwała większość uczestników, choć nie wszystkim udało się zrealizować plan w całości. Które projekty zostały doprowadzone do końca? Jakie modele zostały złożone i pomalowane w ramach konkursu? Dowiecie się tego z końcowych raportów zamieszczonych poniżej.

2009–2024, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes