logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Zimowa Gawęda - wyniki II edycji

Prawie równo dwa miesiące temu na naszej stronie opublikowaliśmy pierwszy raport zgłoszony do drugiej edycji Zimowej Gawędy. Od tego czasu dzięki szóstce uczestników dwukrotnie przenieśliśmy się w przestrzeń kosmiczną i na postapokaliptyczne pustkowia, odwiedziliśmy również Stary Świat i Wanadię. Teraz przyszedł jednak przyszedł już czas na wyczekiwaną konkluzję, czyli ogłoszenie wyników.

Zimowa Gawęda - edycja II

Choć póki co za oknem nie zalega śnieg, a aurę mamy raczej jesienną, zbliżające się święta i koniec roku świadczą o tym, że mamy już zimę. Pora więc, abyśmy na naszym portalu zapoczątkowali nową, konkursową tradycję. Wyciągajcie figurki, gotujcie aparaty i umawiajcie się na rozgrywki – bowiem rozpoczynamy drugą edycję Zimowej Gawędy!

Modelarska Mobilizacja VI - etap 4

Wczoraj zakończył się 4 etap, a wraz z nim cała VI edycja Modelarskiej Mobilizacji. Do końca wytrwała większość uczestników, choć nie wszystkim udało się zrealizować plan w całości. Które projekty zostały doprowadzone do końca? Jakie modele zostały złożone i pomalowane w ramach konkursu? Dowiecie się tego z końcowych raportów zamieszczonych poniżej.

Modelarska Mobilizacja VI - etap 2

Po kolejnych dwóch tygodniach przyszła pora na drugie zestawienie raportów z VI edycji Modelarskiej Mobilizacji. Nasi dzielni uczestnicy prą dalej, choć koniec wakacji daje się we znaki, czego dowodem jest choćby nieco niższa liczba nadesłanych podsumowań. Ale nie należy się przejmować! Przed nami jeszcze druga połowa konkursu i wszystko jeszcze może się zmienić.

Modelarska Mobilizacja VI - etap 1

Po dwóch tygodniach oczekiwania wreszcie możemy zobaczyć, jak przebiegają prace nad bandami, armiami i drużynami zgłoszonymi do VI edycji Modelarskiej Mobilizacji. Od siebie powiem krótko: wydaje mi się, że nigdy jeszcze aktywnych uczestników nie było tak wielu, a poziom nie był tak wysoki. Zapraszam do oglądania!

Modelarska Mobilizacja VI - zgłoszenia

Wczoraj minął termin przysyłania zgłoszeń do zapowiedzianej dwa tygodnie temu VI edycji Modelarskiej Mobilizacji. Weźmie w niej udział dziesięć osób, wśród których są zarówno starzy bywalcy, jak i całkowicie nowi uczestnicy. Z kolei wśród projektów dominuje klasyczne fantasy – Stary Świat, Śródziemie czy Umbra Turris – ale miłośnicy post-apo, steampunku czy horroru także będą mieli komu kibicować. Ciekawi szczegółów? Czytajcie dalej.

Modelarska Mobilizacja VI - rozpoczynamy zapisy!

Po ponad rocznej przerwie przyszedł czas na nową edycję Modelarskiej Mobilizacji, naszego ambitnego konkursu modelarskiego. Zapraszamy wszystkich – starych konkursowych wyjadaczy, stałych bywalców i nowych czytelników – do wzięcia udziału i spróbowania swoich sił w konsekwentnej realizacji obranego planu i zmniejszenia liczby zalegających na półkach niepomalowanych modeli (bo przecież każdy modelarz ma takowych mnóstwo).

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes