logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Wolsung SSG - Inauguracja 2 edycji

W życiu każdego bitewniaka dochodzi do momentu wydania drugiej edycji. Ważny to moment, bo gra powinna już nabrać w tym momencie, po wszystkich playtestach, narzekaniach graczy i uściśleniach, kształtu, jakiego oczekiwali od niego twórcy i być jednocześnie czymś, czego zasady rozumieją nie tylko autorzy. Tak właśnie stało się ze skirmishowym Wolsungiem, a z tej okazji Micro Art Studio urządziło dwudniowe wydarzenie inaugurujące.

Śmiech Mrocznych Bogów - Turniej WFS

Witam szanowne państwo-draństwo! 11 czerwca 2016 roku w godzinach od 9:00 do 20:00 w klubie Inny Wymiar w Katowicach przy ulicy Dębowej 49 odbędzie się drugi turniej gry bitewnej Warheim FS pod nazwą Śmiech Mrocznych Bogów. Wydarzenie zgromadzi graczy nie tylko ze Śląska, ale i z całej Polski – w ciągu całodniowych rozgrywek na bitewnych stołach zmierzą się w walce o zwycięstwo, nagrody i przede wszystkim dobrą zabawę.

Piekło pocztowe... - turniej Warheim FS

30 stycznia 2016 roku w godzinach od 9:00–20:00, w klubie Inny Wymiar w Katowicach przy ulicy Dębowej 49 odbędzie się turniej gry bitewnej Warheim FS, pod nazwą Piekło pocztowe… Wydarzenie zgromadzi graczy nie tylko ze Śląska, ale i z całej Polski, którzy w ciągu całodniowych rozgrywek na bitewnych stołach zmierzą się w walce o zwycięstwo, nagrody i przede wszystkim – dobrą zabawę.

Warszawski turniej Umbra Turris - 29 VI 2014

Zapraszamy wszystkich fanów Umbry Turris do udziału w turnieju, który odbędzie się 29 czerwca w Paradox Cafe w Warszawie! Na zwycięzców jak zwykle czekają nagrody ufundowane przez twórców systemu, firmę Spellcrow, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na wyjątkowo wysoką frekwencję.

Pierwszy polski turniej BGK - 11 V 2013

W dniu 11 maja 2013 odbył się prawdopodobnie pierwszy turniej Battlegroup Kursk w Polsce. W turnieju wzięło udział 8 graczy. Impreza trwała od wczesnych godzin porannych do późnych wieczornych, a właściwie nocnych. W tym czasie każdy gracz rozegrał 3 bitwy, w które były zaangażowane armie na maksymalnie 505 punktów każda.

2009–2024, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes