logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja IV - etap 4

Dwie trzecie konkursu już za nami! Jesteście ciekawi, jak postępują prace? Dowiecie się tego z dzisiejszych raportów, w których straszą wilkołaki, orkowie cierpią z braku aparatu, a Kaya atakuje pomarańczem.

 

 

blackout_sys

Drugi kucyk dostał kościanego koloru bazowego.

Hexwraithy dostały bazowego kościanego, bazy na drzewcach kos oraz metalik. Następnym krokiem będzie odpicowanie kości i washe na kość i metaliki. Na koniec zostawiam niebieskie płomienie.

Wilkołaki dostały pazurów i nosa, a także zbrushowane futro. Pozostaje błyszczący lakier, fioletowy olejny wash i matowy lakier.

Podstawki wilkołaków dostały brązowego koloru. Planuję dodać obficie śnieg i kępki zimowej trawy, więc już chyba nie będę pieścił się z wyciąganiem brązów.

W następnym etapie planuję to, o czym już wspominałem, więcej uwagi poświęcić kucykom oraz ruszyć Black Knightów.

ja

W tym etapie nie pomalowałem zbyt dużo. Skończyłem malować 3 figurkę oraz na pozostałych wykończyłem kolor brązowy. Nie miałem aparatu więc zdjęć nie będzie.

Myślę że do następnego etapu powinienem skończyć malować wszystkie figurki.

Bananovitch

Niestety, nałożyłem na siebie trochę za dużo (niestety, ważniejszych niż pacynki) obowiązków. Na szczęście jeszcze tydzień i jeden zajmujący mi kupę czasu odejdzie (challenger w 40k, zapraszam). Dlatego w tym etapie tylko WIP Kayi. Nawet nie bardzo zaawansowany, ale niestety tylko tyle mi się udało osiągnąć.

Plan na kolejny etap: dokończenie Kayi, wzięcie się (w końcu) za Larisa oraz dodatkowo Pan Uczty.

Podsumowanie

Jak widać, prace toczą się, choć powoli. Przed nami jeszcze dwa etapy konkursu, więc wiele może się wydarzyć.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes