logotype

Scibor - Barbarian Champion

W pierwszy piątek września mam dla Was recenzję figurki 28mm/30mm Barbarian Champion od Scibor MM. Zestaw był jedną z nagród, które można było wygrać w turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów.

Barbarian Champion został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w trzech częściach żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie były trudne do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

Barbarian Champion to model prezentujący odzianego w zbroję płytową, uzbrojonego w miecz i tarczę potężnego wojownika, który z odsłoniętą głową idzie pod wiatr. Silne podmuchy wiatru łopoczą połami płaszcza, w który odziany jest zbrojny. Pancerz i oręż wojownika zdobione są wizerunkami czaszek, które wyrzeźbiono tak, aby imitowały kość.

Prezentowany model Barbarian Champion w czasie rozgrywek w Warheim FS z powodzeniem można wykorzystać jako Wojownika Chaosu.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes