logotype

Reaper Miniatures - Wizard and Apprentice

Dziś przygotowałem dla szanownego państwa-draństwa relację z rozpakowania kolejnego modelu od Reaper Miniatures, który w czasie rozgrywek Warheim FS reprezentował będzie Astromantę z Kolegiów Magii z Imperium lub jedną z Postaci Dramatu.

Zestaw Wizard and Apprentice zapakowany został przez ekipę z Reaper Miniatures w blister wykonany z tworzywa sztucznego i tektury, na którym umieszczono logo firmy, nazwę modelu oraz wszelkie inne niezbędne informacje.

Blister zawiera cztery odlane w białym metalu figurki. Pierwszy model przedstawia postać maga, drugi to sługa z księgą, trzecia figurka – uczeń czarodzieja, zaś czwarta miniatura reprezentuje stół. Na modelach znalazłem kilka nadlewek, konieczne było też usunięcie linii podziału formy, która szczególnie mocno widoczna była na stronach dźwiganej przez sługę księgi.

Wymiany doczekała się także lewa dłoń maga. Odciąłem fatalnie odlaną kończynę i w jej miejsce dosztukowałem dłoń i księgę z zaklęciami.

Ponieważ modele odlane zostały wraz z podstawkami, umieściłem figurki na podstawce 20x20 mm.

Wyrzeźbiony przez Tre Manora i Geoffa Valleya zestaw noszący w sklepie producenta nazwę Wizard's Workshop to ciekawa propozycja przedstawiająca maga wraz całym inwentarze. Model z powodzeniem można wykorzystać zarówno podczas rozgrywek, jak i do budowy dioramy przedstawiającej warsztat maga.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes