logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Reaper Miniatures - Fitch, Halfling

Zanim przejdę do recenzji kolejnej figurki od Reaper Miniatures, krótkie wprowadzenie. Zapewne szanowne państwo-draństwo już nie pamięta ale w sierpniu zeszłego, 2014 roku Skavenblight ogłosiła na łamach swojego bloga Hakostwo konkurs rocznicowy, którego tematem byli Legendarni Weterani. Dlaczego o tym piszę? A no dlatego, że prezentowana poniżej figurka Fitcha, Halflinga, to nagroda jaką Findar otrzymał za udział w/w konkursie, a którego wyniki znajdziecie na łamach Hakostwa. A ponieważ wykonane jakiś czas temu zdjęcia odczekały już swoje w kolejce do publikacji, pora na pokazanie szanownemu państwu-draństwu zawartości blistra.

Fitch, Halfling, zapakowany został przez ekipę z Reaper Miniatures w blister wykonany z tworzywa sztucznego i tektury, na którym umieszczono logo firmy, nazwę modelu oraz wszelkie inne niezbędne informacje. Wewnątrz opakowania zabrakło gąbki zabezpieczającej model w trakcie transportu, co zaowocowała wygięciem dzierżonego prze halflinga miecza.

Blister zawiera figurkę Fitch, Halfling. Model wraz z podstawką odlany został w białym metalu. Na figurce znalazłem kilka nadlewek oraz pozostałości po kanałach doprowadzających metal do formy, ponadto w kilku miejscach widoczna była linia podziału formy.

Autorką modelu jest Sandra Garrity, a sama figurka przedstawia okutanego płaszczem halflinga, który bądź to broni przed niegodziwcami dzierżonej w dłoni sakiewki, bądź to przekonuje jej poprzedniego właściciela, że mieszkowi lepiej będzie w rękach Fitcha, Halflinga. Model choć nieduży ma parę ciekawych detali, jak spinka do płaszcza w kształcie koniczyny, przytroczony do karwasza nóż, czy wreszcie wystające spod kaptura bokobrody.

Fitch, Halfling to ciekawy model, a jego malowanie z pewnością przyniesie Findarowi sporo frajdy.

Na ostatnim zdjęciu szanowne państwo-draństwo może zobaczyć Fitcha, Halflinga w towarzystwie Niziołka z nożem od SpellCrow oraz Złodzieja od Games Workshop.

Komentarze   

#1 Thorot 2015-05-18 11:12
Z jakiej strony zamawiasz modele reapers?
Cytować

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes