logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Ristul's Extraordinary Market - Candles and Candlesticks

Być może szanowne państwo-draństwo pamięta, jak swego czasu wspomniałem o zakupach dokonanych w sklepie Ristuls Extraordinary Market. Dziś po przerwie na recenzje bitsów od Victoria Miniatures i figurek od Reaper Miniatures mam dla Was prezentację zestawu Candles and Candlesticks właśnie od REM.

Zapakowana w kopertę bąbelkową przesyłka dotarła do mnie niebawem po złożeniu zamówienia. Wewnątrz znajdowały się dwa bistry wypełnione po brzegi zamówionymi zestawami, z których każdy zapakowany został dodatkowo w woreczek strunowy. W kopercie znalazłem także widoczną na zdjęciu wizytówkę firmy.

Wśród zamówionych w REM produktów znalazł się także prezentowany poniżej zestaw Candles and Candlesticks.

Jak można przeczytać na stronie producenta, zestaw składa się z 17 części, w skład których wchodzi 10 świec i 7 świeczników.

Świece i świeczniki przed użyciem wymagają jedynie usunięcia błon pozostałych po odlewie, ja wykorzystałem do tego starą szczoteczkę do zębów, a samo usuwanie zajęło kilkanaście sekund. Aby usunąć ewentualne tłuszcze pozostałe po procesie odlewania warto też umyć odlane z szarej żywicy elementy w ciepłej wodzie z mydłem.

Zestaw z powodzeniem można wykorzystać podczas waloryzacji makiet czy jako dekorację dioram lub podstawek pod modele magów czy duchownych. Poszczególne wzory różnią się między sobą, a całość wyrzeźbiona jest w charakterystycznym dla REM, nieco groteskowym stylu.

 

Jeśli szanowne państwo-draństwo jest zainteresowane zawartością innych zestawów od Ristuls Extraordinary Market, to klikajcie tutaj.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes