logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Ristul's Extraordinary Market - Skulls and Bones Piles

Jak wspomniałem tydzień temu, swego czasu zakupiłem w sklepie Ristuls Extraordinary Market kilka zestawów, których zawartością mam zamiar podzielić się z szanownym państwem-draństwem w ciągu kilku najbliższych tygodni. Wśród zamówionych produktów znalazł się także zestaw Skulls and Bones Piles, którego zawartość możecie obejrzeć poniżej.

Przesyłka od REM zapakowana została w kopertę bąbelkową, która zawierała dwa bistry wypełnione po brzegi zamówionymi zestawami. Każdy z nich został dodatkowo zapakowany w woreczek strunowy. Wewnątrz znalazłem też widoczną na zdjęciu wizytówkę firmy.

Jak można przeczytać na stronie producenta, omawiany zestaw składa się z 10 losowo dobranych elementów odlanych z wysokiej jakości żywicy. W moim przypadku dwa elementy były zdublowane, co oznacza, że zakupiony zestaw składał się z 8 różnych wzorów. I choć żywicy nie można odmówić wysokiej jakości, to w kilku miejscach widoczne są ślady po pęcherzach powietrza, a kilka większych ubytków producent uzupełnił GS-em.

Choć podczas wstępnych oględzin nie znalazłem większych linii podziału formy czy błon, to przed malowaniem warto wyczyścić elementy szczoteczką do zębów, która bardzo dobrze usuwa niewidoczne na pierwszy rzut oka pozostałości po procesie odlewu.

Stosy czaszek, kości i żeber z powodzeniem można wykorzystać podczas waloryzacji makiet czy jako dekorację dioram lub podstawek pod modele Nieumarłych. Poszczególne wzory różnią się między sobą, a całość wyrzeźbiona jest w charakterystycznym dla REM nieco groteskowym stylu.

Jeśli szanowne państwo-draństwo jest zainteresowane zawartością innych zestawów od Ristuls Extraordinary Market to klikajcie tutaj.

Komentarze   

#1 Umpapa 2015-01-06 00:31
Chciałbym taki w 20 mm/1 :72
Cytować

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes