logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Scibor - Dwarves Shields

Szanowne państwo-draństwo przymknie oko na datę publikacji posta (nie dotyczy to czytelników bloga, bo na bloggerze można dowolnie przenosić się w czasie i zmieniać datę publikacji posta) i w ramach piątku z recenzją przeczyta kolejną relację z rozpakowania pudełka. Dziś mam dla Was zestaw Dwarves Shields set2 od Scibor MM.

 

Tarcze Krasnoludów zostały zapakowane firmowo w przeźroczysty blister, który zawiera dwa komplety żywicznych odlewów oraz ulotkę, na której znajduje się adres internetowy sklepu i zdjęcie figurki Krasnoluda. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Blister zawiera dwie ramki na których znajduje się łącznie osiem tarcz występujących w czterech wzorach. Tarcze zostały odlane zostały z szarej żywicy, a nadlewki i błony pozostałe po odlewie były łatwe do usunięcia.

Dwarves Shields set2 to ciekawy zestaw wyrzeźbionych z pomysłem tarcz utrzymanych w stylistyce Krasnoludów. Choć jeśli spojrzycie na ostatnie zdjęcie, zauważycie że rzeźba tarcz od SMM jest zdecydowanie bardziej toporna od nowych tarcz od GW. Zestaw z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji kompanii Khazadów czy ozdobienia makiet przedstawiających budowle długobrodych.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes