logotype

Scibor - Dwarven Basing Kit

Jak państwo-draństwo zapewne pamiętają, tydzień temu zrecenzowałem Dwarven Ruins Terrain od Scibor Monstrous Miniatures. Dziś otworzę pudełko z Dwarven Basing Kit CPBA0157. Zestaw docelowo pełnić będzie nieco inną rolę, niż zakładał producent. Po pierwsze, pozostałości po krasnoludzkich pomnikach będą zdobiły dioramę z Khazadami z Kultu Pogromców z Karak Kadrin, po drugie będą używane na polu bitwy jako przeszkadzajki podczas rozgrywek poza murami miasta w Warheim FS.

Elementy podstawek zostały zapakowane firmowo w przeźroczysty blister, który zawiera osiem żywicznych odlewów oraz ulotkę, na której poza adresem internetowym sklepu i zdjęciem figurki Krasnoluda niczego więcej nie ma.

Blister zawiera osiem żywicznych odlewów zrujnowanych krasnoludzkich pomników, przedstawiających głowy długobrodych. Elementy podstawek zostały odlane w żywicy, nie zauważyłem nadlewek ani linii podziału. Nie znalazłem także żadnych śladów po pęcherzykach powietrza.

Choć Dwarven Basing Kit choćby z racji rozmiarów nie prezentuje się równie epicko jak recenzowane wcześniej  pomniki z Dwarven Ruins Terrain, to po przyklejeniu na okrągłe podstawki i wykończeniu fragmenty krasnoludzkich pomników z pewnością urozmaicą pole bitwy podczas rozgrywek w Warheim FS. Detale strzaskanych pomników są ostre, a sama faktura zróżnicowana i dobrze oddaje tak wypolerowane elementy kamienia, jak i spękania.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes