logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Armia w 7 Dni - Grupa uderzeniowa armii Swobodostanu - dzień 3

Trzeci dzień prac nie pozwolił wyzbyć się opóźnienia, ale mimo to jestem z niego zadowolony. Podstawki mam już za sobą, śmigłowce nabrały barw, więc już niedługo będę mógł się za malowanie szczegółów. Ale najpierw zapraszam na raport z dzisiejszych prac.

Znów najpierw zabrałem się za zaległości, czyli rozjaśnienie podstawek. Pierwsza warstwa rozjaśnienia to mieszanka Beasty Brown (VGC) z Tan Yellow (VMC) w stosunku 1:1, nałożona suchym pędzlem.

Drugie i ostateczne rozjaśnienie wykonałem czystym Tan Yellow, przy okazji poprawiając kilka z pojazdów naziemnych. Na koniec nałożyłem czyste Beasty Brown na krawędzie podstawek, starając się nie pomalować ich górnych powierzchni.

Następnie zabrałem się za dzisiejszy punkt programu, czyli malowanie śmigłowców i samolotu. Wszystkie dostały jako bazę mieszankę Tan Yellow z Sand Yellow (VMC) w proporcjach około 4:3.

Następnie, trochę w ramach eksperymentu, na Scouta nałożyłem plamy Khaki Grey (VMC).

Pozostałe śmigłowce otrzymały plamy Beige Brown...

... samolot zaś plamy w obydwu kolorach. Nie jestem z nich w pełni zadowolony i zamierzam zakryć je trochę kolorem bazowym.

Poprawki, podobnie jak cieniowanie, zostaną jednak wykonane jutro, bo dziś znowu kończę pracę późną porą.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes