logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Armia w 7 dni - Chronopia Synowie Kronosa 1500 - dzień 3

Temat Synów Kronosa nadal świeży, kolejny etap prac zakończony - zapraszam na króciutką relację.

 

 

Dzień 3 - założenia

W trzecim dniu prac nad tą armią zaplanowałem zacząć elementy metaliczne - co, mając na uwadze obecny koncept armii, wymusiło pewne zmiany w palecie...

Dzień 3 - realizacja

Gdyby nie fakt, że na koniec dnia trzeba spisać raport, założony plan zrealizowałbym w 100% - założyłem, że pierwszego dnia tego "rozdziału" położę kolor bazowy i dam pierwszy, czarny wash. Niestety farbka Tin Bitz dopiero teraz zasycha, więc już nie zdążę - ale to kwestia 20 minut, więc nie ma tragedii. Wspomniałem o zmianach w palecie - otóż, żeby mi modele nie wyszły totalnie niebieskie, wymieniłem planowane złoto na miedź - delikatnie ta czerwień będzie nawet po schłodzeniu washami prześwitywać, co jak podejrzewam bardzo dobrze będzie korespondowało z czerwonawymi płaszczami i kamieniami szlachetnymi (tutaj wspomnę tylko, że dla ujednolicenia schematu będą kamienie turkusowe, niebieskie i bursztynowe - turkus będzie się przewijał na liściach Panów Viridianu, bursztyn pasuje do miedzi, a niebieski będzie łatwo namalować).

Może to, co zrobiłem imponująco nie wygląda, ale proszę mi wierzyć - aż mnie trzęsie, jak muszę kłaść kolory bazowe.

Poniżej fotki - położony Boltgun Metal i Tin Bitz.

Jutro mam nadzieję dokończyć metaliki - nie powinno to stanowić problemu zważywszy na fakt, że w nocy metal z natury staje się ciemny i błyszczy tylko na na prawdę mocno odsłoniętych powierzchniach, co sprawę znacząco ułatwia. Dziękuję za uwagę i zapraszam jutro!

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes