logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Scibor - Dwarf Ranger 7

Dziś z przepastnego pudełka z modelami, z których zamierzam złożyć Kompanię krasnoludzkich piwowarów od Warheim Fantasy Skirmish, wylosowałem blister z modelem Dwarf Ranger #7 28FM0211 od firmy Scibor Monstrous Miniatures. Omawiana figurka będzie pełnić rolę Krasnoludzkiego Rangera.

Model odlany w trzech elementach z szarej żywicy przedstawia brodatego krasnoluda, który na goły tors zarzucił ciężki płaszcz z kapturem, zaś do walki staje uzbrojony w dwa młoty – które swoją drogą warto spinować przed przyklejeniem do modelu.

Jakość odlewu jest dobra, choć warto oczyścić model z nadlewek i błon pozostałych po procesie odlewania. Ponadto zauważalna jest także linia podziału formy, której do końca nie udało mi się usunąć. Po rozpakowaniu warto umyć żywiczne elementy w ciepłej wodzie z mydłem.

2009–2024, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes