logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Dunkeldorf - Ruth the Mutant

Dziś na moim blogu Danse Macabre (i gościnnie na moim skromnym portalu – przyp. Sarmor) zapraszam do lektury recenzji modelu Ruth the Mutant od Dunkeldorf Miniatures, który otrzymałem wraz z innymi modelami ufundowanymi w czasie kickstarterowej zbiórki The Kingpin Dunkeldorf.

Figurki otrzymałem w solidnie zabezpieczonej paczce, a widoczny na zdjęciach poniżej model został dodatkowo umieszczony w osobnym woreczku strunowym. Do modelu nie dołączono podstawki.

Odlana w dwóch częściach z białego metalu figurka przedstawia uzbrojoną w nóż i obdarzoną kilkoma stygmatami Chaosu kobietę o nieco ptasiej fizjonomii, która odziana jest w podartą suknię.

Odlew jest dobry – nie zauważyłem na nim nadlewek czy linii podziału formy.

Jak to u Dunkeldorf Miniatures, figurka aż ocieka staroświatowym klimatem, dlatego jeśli będzie mieli możliwość zakupu to polecam! Obecnie figurki z tej kampanii znajdziecie na stronie King Games.

2009–2023, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes