logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Mini Monsters - Cmentarne Pomniki

Dzisiaj na moim blogu Danse Macabre (i gościnnie na moim skromnym portalu – przyp. Sarmor) możecie rzucić okiem na zestaw Cmentarne Pomniki od polskiej firmy Mini Monsters.

Zestaw został zapakowany w woreczek strunowy, w którym oprócz odlanych z żywicy elementów znalazła się także firmowa ulotka.

Odlany z żywicy zestaw zawiera 6 różnych cmentarnych pomników, które mierzą od 36 do 68 mm wysokości i stoją na kwadratowych podstawach o bokach 20 mm.

Jakość odlewu stoi na najwyższym poziomie, do którego zresztą firma Mini Monsters zdążyła nas przyzwyczaić. Nie znalazłem linii podziału formy, nie zauważyłem także pozostałości po procesie odlewania. Na koniec przypomnę, że żywiczne elementy warto umyć w ciepłej wodzie z mydłem.

2009–2023, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes