logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Dunkeldorf - Fernando the Duelist

Dziś na moim blogu Danse Macabre (i gościnnie na TheNode.pl – przyp. Sarmor) zapraszam do lektury recenzji modelu Fernando the Duelist od firmy Dunkeldorf Miniatures, który otrzymałem wraz z innymi modelami ufundowanymi w czasie kickstarterowej zbiórki The Kingpin of Dunkeldorf.

Figurki dostałem w solidnie zabezpieczonej paczce, a widoczny na zdjęciach poniżej model został dodatkowo umieszczony w osobnym woreczku strunowym. Do postaci nie dołączono podstawki.

Odlany w całości z białego metalu model przedstawia bogato odzianego i uzbrojonego zwadźcę stojącego w wyzywającej pozie. Wojownik uzbrojony jest w zdobny miecz, a przed wrogimi ciosami chronią go kirys i nakolanniki.

Odlew jest bardzo dobry, nie zauważyłem żadnych nadlewek, a jedynie delikatną linię podziału formy.

Jak to u Dunkeldorf Miniatures figurka aż ocieka staroświatowym klimatem, dlatego jeśli będzie mieli możliwość zakupu, polecam to uczynić!

2009–2023, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes