logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Rotten Factory - Barbarian Ogre

Dziś w ramach piątkowych recenzji mam dla Was model Barbarian Ogre od krakowskiej firmy Rotten Factory, który z powodzeniem może zostać wcielony w szeregi dowolnej kompanii Chaosu w Warheim Fantasy Skirmish.

Model, który był częścią większej przesyłki, został umieszczony w przeźroczystym blisterze zamkniętym firmową ulotka.

Złożona z 8 elementów żywiczny figurka przedstawia chorobliwie otyłego, pokrytego krostami, odzianego w resztki odzieży i noszącego makabryczne trofea Ogra Chaosu chroniącego głowę hełmem.

Model utrzymany jest w charakterystycznym dla Rotten Factory stylu, a silne akcenty Nurgla sprawiają, że model bez kompleksów może stanąć w jednym szeregu z figurkami GW.

Jakość odlewu jest bardzo dobra – nie zauważyłem większych nadlewek, śladów podziału formy ani błon pozostałych po procesie odlewania.

Sklejanie modelu nie przysporzyło problemu. Części pasują do siebie dobrze, jednak nie idealnie, wieć widoczne po łączenie elementów szpary wymagają wypełnienia masą modelarską.

2009–2023, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes