logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Army Painter - GM Snow and Tundra Terrain Kit

Dzisiaj rozpakuję kolejne pudełko z serii Gamemaster, czyli Snow and Tundra Terrain Kit od firmy Army Painter. Poniższy zestaw – podobnie jak pozostałe z serii, które już rozpakowałem albo rozpakuję w najbliższych tygodniach – otrzymałem jako nagrodę za wygranie konkursu na Facebooku.

Kartonowe pudło, mniejsze o połowę w porównaniu do zestawu podstawowego, ozdobiono licznymi grafikami oraz wszelkimi niezbędnymi informacjami, zarówno o zawartości samego zestawu, jak i o innych produktach oferowanych przez Army Painter.

Omawiany zestaw przeznaczony jest do budowy śnieżnej scenerii, która służyć ma jako sceneria dla rozgrywania sesji RPG. Nie ma jednak żadnych przeszkód, by użyć zawartości pudełka do stworzenia scenerii dla gier bitewnych i tak też w przyszłości planuję zrobić. Jeśli śledzicie blog Danse Macabre lub fanpejdż Warheim FS na Facebooku, wiecie, że obecnie buduję modułowy stół z ruinami Mordheim – ale kolejnym projektem, którym zajmę się w przyszłości, będzie budowa modułowego stołu z podziemiami do Warheim FS, do których zasady piszę w międzyczasie. Zestawy z serii Gamemaster od Army Painter idealnie nadają się właśnie do tego projektu.

Ważące nieco ponad 1 kg kartonowe pudło z Snow and Tundra Terrain Kit zawiera:

  • podkład w sprayu (300 ml),
  • 4 farby po 18 ml,
  • farbę podkładową (50 ml),
  • 77 kępek zmrożonej trawy,
  • worek sztucznego śniegu,
  • 150 ml piasku krajobrazowego,
  • komplet drutu kolczastego.

Do tego dochodzą broszury z przydatnymi informacjami, w tym liczący 21 stron poradnik How to build, który krok po kroku przeprowadzi początkujących modelarzy przez proces budowania efektownie wyglądających podziemi.

Jeśli planujecie budowę scenerii do gier bitewnych lub na sesje RPG, moim zdaniem seria Gamemaster od firmy Army Painter jest warta rozważenia, szczególnie po wzięciu pod uwagę wartości znajdujących się w pudle elementów.

2009–2023, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes