logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Alien Lab Miniatures - Hell Basing Kit

Drugim zestawem od Alien Lab Miniatures (po Pile of Skulls #2), który chcę Wam zaprezentować w ramach październikowej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego, jest Hell Basing Kit. Choć zawarte w nim elementy są przeznaczone do waloryzacji podstawek, to część wykorzystam do zrobienia krzyczących ścian na stole z ruinami Mordheim, a resztę umieszczę w ulicznym bruku Miasta Potępionych.

A jeśli nie wiecie, czym jest Figurkowy Karnawał Blogowy, zapraszam tutaj (zachęcam też do przejrzenia przygotowanych przeze mnie podsumowań).

Zestaw, który był częścią większej przesyłki, został umieszczony w strunowym woreczku zamkniętym firmową ulotką.

Zestaw Hell Basing Kit od Alien Lab Miniatures zawiera 5 fragmentów „piekła” umieszczonych na żywicznych, nieregularnych elementach mierzących od 20 mm do 40 mm szerokości oraz od 15 mm do 20 mm wysokości.

Jakość odlewów jest bardzo dobra, a liczne detale są ostre i wyraźne. Nie zauważyłem linii podziału formy, której prawdopodobnie z uwagi na kształt odlewów nie ma. Z kolei nieliczne błony pozostałe po procesie odlewania są łatwe do usunięcia – na przykład starą szczoteczką do zębów.

2009–2021, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes