logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

AlienLab Miniatures - Pile of Skulls #2

Jak niebawem zobaczycie na blogu Danse Macabre, zacząłem budowę ruin Mordheim, które będą pełniły rolę stołu do rozgrywek w Warheim FS toczących się wewnątrz murów. Na ulicach mojej wersji przeklętego miasta chcę postawić latarnie, z których część będzie połączona z bitsami od Alien Lab Miniatures, a konkretniej z Pile of Skulls #2 oraz Skeleton #2. Pierwszy z tych dwóch zestawów przedstawię Wam w dzisiejszym tekście.

Modele, które były częścią większej przesyłki, został zapakowane w strunowy woreczek zamknięty firmową ulotka.

Zestaw składa się z trzech stosów czaszek wraz z przytroczonymi do pali szkieletami. Każdy stos mierzy około 45 mm szerokości i około 60 mm wysokości.

Jakość odlewów jest bardzo dobra, a liczne detale są ostre i wyraźne. Nie zauważyłem linii podziału formy, której prawdopodobnie nie ma z uwagi na kształt. Z kolei nieliczne błony pozostałe po procesie odlewania są łatwe do usunięcia – na przykład przy użyciu starej szczoteczki do zębów.

Jeśli chcecie ozdobić swoje stoły stosami czaszek, to te od Alien Lab Miniatures są warte rozważenia.

A jeśli chcecie zobaczyć latarnie „w akcji”, kliknijcie tutaj.

Dodaj komentarz
Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2021, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes