logotype

Spellcrow - Old Privy

W ostatni piątek pierwszego miesiąca 2021 roku razem z Wami rzucę okiem na zestaw Old Privy od warszawskiej firmy Spellcrow, który będzie można wygrać na najbliższym turnieju Warheim Fantasy Skirmish. Opisany poniżej model w skali 28 mm można z powodzeniem wykorzystać zarówno w grach fantasy, jak i historycznych.

Jednoczęściowy, odlany z szarej żywicy wychodek otrzymałem zamknięty w solidnym strunowym woreczku, do którego przyczepiona była ulotka oraz naklejki z informacjami.

Jakość odlewu jest kiepska, czego zupełnie nie spodziewałem się po produkcie firmy Spellcrow. Nie można tego zrzucić na fakt, że to bardziej zniszczona wersja sławojki, ponieważ model na zdjęciach na stronie producenta wygląda znacznie lepiej. Z kolei na fotkach mojego egzemplarza możecie zobaczyć liczne niedolane elementy i ślady po bąblach powietrza. Na szczęście nie są to braki, których nie da się uzupełnić masą modelarską.

Podobnie jak w przypadku poprzedniego wychodka, także starej wersji brakuje śladów po gwoździach na bocznych ściankach, które zdecydowanie urozmaiciłyby dobrze odwzorowaną powierzchnię desek – ale to w sumie jedyna rzecz poza jakością odlewu, do której mógłbym się przyczepić.

Stary wychodek jest mniejszy od luksusowej wersji, co dobrze widać na ostatnim zdjęciu.

Dodaj komentarz
Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2021, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes