logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Rotten Factory - Rotten Circus Crew

Dzisiaj na blogu Danse Macabre (i gościnnie na The Node) rozpakuję dla Was blister z większością modeli z zestawu Rotten Circus Crew od Rotten Factory. Stali czytelnicy zapewne pamiętają, że na obu stronach można już było przeczytać recenzję jednej z figurek z tego zestawu – zmutowanego siłacza ze sztangą.

Wewnątrz blistra znajduje się pięć figurek, z których dwie zostały podzielone na części. Odlane w szarej żywicy modele reprezentują zmutowanych cyrkowców, z których dwóch wygląda na siłaczy, krasnolud jest najpewniej dziwadłem, a odziana w pończochy i body kobieta (choć z płcią mutantów nigdy nie wiadomo…) może być akrobatką albo treserką – na te drugą opcję wskazuje dzierżony w dłoni bicz.

W zestawie znajduje się także dwugłowy mutant, którego nie widać na moich zdjęciach. Wynika to z faktu, że w posiadanie tej figurki wszedłem wcześniej, a uzupełniając szeregi Karnawału Chaosu zamówiłem blister złożony z pozostałych czterech modeli.

Jakość odlewów jest bardzo dobra, detale rzeźby są wyraźne, a krawędzie ostre. Na elementach nie zauważyłem większych nadlewek, a delikatną linię podziału formy łatwo usunąłem nożem.

Jeśli lubicie oldschool i świetną jakość odlewu, to modele z linii Rotten Circus mogą Was zainteresować – są piękne w swej obrzydliwości. Polecam też i inne figurki od Rotten Factory – tym bardziej, że stosunek ceny do jakości jest bardzo korzystny.

A na koniec zapraszam do obejrzenia galerii pomalowanych przeze mnie modeli Zgniłego cyrku.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes