logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

CP Models - Old Mage

Zapraszam do lektury recenzji modelu Old Mage wyprodukowanego przez brytyjską firmę CP Models. Prezentowany poniżej czarodziej znalazł się pośród nagród ufundowanych przez sklep Battle Models, które można było wygrać na jednym z turniejów Warheim Fantasy Skirmish.

Zacznijmy od kwestii technicznych. Jakość odlewu jest dobra, a nieliczne nadlewki i linie podziału formy, choć widoczne, to nie powinny być trudne do usunięcia.

Jeżeli szukacie modelu, który będzie przedstawiał maga w jego najbardziej kanonicznym wyobrażeniu, to już możecie przestać. Old Mage to długobrody, ubrany w szpiczasty kapelusz i długą szatę czarodziej, który w prawej dłoni dzierży magiczną laskę, a lewą wyciąga przed siebie tak, jakby rzucał zaklęcie.

Wyrzeźbiony przez Sandrę Garrity model w sposób oczywisty nawiązuje do Gandalfa Szarego znanego z Władcy Pierścieni i z powodzeniem może zostać wykorzystany do przedstawienia postaci maga zarówno w grach bitewnych, jak i w fabularnych.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes