logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

GameZone Miniatures - Royal Tumuli Guard

Dziś zapraszam do lektury recenzji zestawu Tumuli Royal Guard od GameZone Miniatures. Widoczne na poniższych zdjęciach modele wraz (z kilkoma innymi blistrami z tej serii) podarowaliśmy w prezencie urodzinowym Torinowi z bloga Paint Crime Site. Torin pomalował tych dwóch ożywieńców i włączył ich w szeregi swojego Nieumarłego zastępu z Nehekhary, który możecie zobaczyć tutaj.

Modele odlano w białym metalu. Jedna z figurek została podzielona na cztery części, druga na trzy. Jakość odlewu jest poprawna, choć trochę czasu trzeba poświęcić na widoczne linie podziału formy oraz nadlewki.

Dużo ostrożności i cierpliwości wymaga także klejenie drobnych metalowych elementów, ale efekt, jaki można uzyskać po pomalowaniu, jest wart wysiłku.

Jeżeli ktoś z szanownego państwa-draństwa szuka ciekawych zamienników do armii nieumarłych, to warto rozważyć zakup modeli z serii Royal Tumuli Guardians od GameZone Miniatures.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes