logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

GameZone Miniatures - Royal Tumuli Guardians

Dziś zapraszam do lektury recenzji wybranych modeli z serii Royal Tumuli Guardians od GameZone Miniatures. Zestaw widoczny na zdjęciach poniżej podarowaliśmy w prezencie urodzinowym Torinowi, twórcy bloga Paint Crime Site.

W skład zestawu wchodzą modele Major Guardian Hero, Major Guardian Wizard, Guardian Standardbearers, Guardian Slaves I, Guardian Slaves II i Tumuli Guardian Soldiers.

Modele zostały odlane w białym metalu, a większość z nich jest podzielona na kilka części. Jakość odlewu jest poprawna, choć trochę czasu trzeba poświęcić na widoczne linie podziału formy oraz nadlewki.

Dużo ostrożności i cierpliwości wymaga także klejenie drobnych metalowych elementów, ale efekt, jaki można uzyskać po pomalowaniu, jest wart wysiłku. Spójrzcie choćby na gotowe figurki Turina, który stworzył z nich Nieumarły zastęp z Nehekhary do Warheim Fantasy Skirmish.

Jeżeli ktoś z szanownego państwa-draństwa szuka ciekawych zamienników do armii Nieumarłych, to warto rozważyć zakup modeli z serii Royal Tumuli Guardians od GameZone Miniatures.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes