logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Ristuls Extraordinary Market - Dead Cattle Terrains

Dziś przygotowałem dla szanownego państwa-draństwa prezentację zawartości pudełka Dead Cattle Terrains. Prezentowany zestaw był jedną z nagród, które firma Ristuls Extraordinary Market ufundowała na turniej Warheim FS – Mitterherbst.

Zestaw Dead Cattle Terrains zapakowano firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazło się osiem żywicznych elementów oraz firmowa ulotka Ristuls EM.

Na elementach nie zauważyłem większych nadlewek, a widoczne błony pozostałe po procesie odlewania były łatwe do usunięcia.

Dla pewności warto umyć żywiczne elementy w wodzie z mydłem i wyczyścić szczoteczką do zębów, aby porządnie je odtłuścić.

Zestaw Dead Cattle Terrains zawiera osiem elementów, które składają się na sześć modeli przedstawiających padnięte bydło w różnym stopniu rozkładu. Poszczególne elementy mierzą od 17 do 45 mm. Z powodzeniem mogą zostać wykorzystane do waloryzacji makiet, dioram lub większych podstawek pod modele, które przedstawiają pole bitwy lub okolicę nawiedzoną przez zarazę.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes