logotype

GameMat.eu - Forgotten Realm

Dziś zapraszam was do lektury recenzji maty do gry Forgotten Realm od GameMat.eu. Omawiany poniżej produkt został ufundowany przez producenta na turniej Warheim Fantasy Skirmish – Mitterherbst.

Matę przysłano w czarnym pokrowcu zapakowanym dodatkowo w kartonowe pudło.

Wydrukowana na PVC grafika przedstawiająca Forgotten Realm jest pełna detali, a kolor i jakość wydruku stoją na najwyższym poziomie.

Mata ściśle przylega do stołu, a z uwagi na ciężar, rozmiar i gumowany spód nie ma możliwości przypadkowego przesunięcia. Natomiast wierzchnia strona maty jest dość miękka i porowata, dzięki czemu z jednej strony przewróconym modelom nie powinno się nic stać, a z drugiej strony kostki rzucone na stół zatrzymują się dość szybko i nie trzeba ich szukać po całym pokoju.

Matowa powierzchnia nie odbija światła, w tym światła lampy błyskowej, a grafika zdecydowanie podnosi walory estetyczne pola bitwy oraz dobrze prezentuje się na zdjęciach.

Użytkownicy maty Forgotten Realm nie powinni obawiać się także przypadkowego oblania: mata jest wodoodporna i łatwo będzie zetrzeć z niej ciecz, która nie pozostawi śladów. Również wszelkie zagięcia po rozłożeniu maty na powierzchni stołu szybko znikają bez śladu.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes