logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Games Workshop - The Skavenblight Scramblers

Postanowiłem uzupełnić moją skromną kolekcję Skavenów i kupiłem pudełko The Skavenblight Scramblers do Blood Bowl od Games Workshop. Nie zamierzam jednak grać w fantastyczną wersję futbolu – modele z tego zestawu skonwertowałem na Rynsztokowców klanu Eshin, których w najbliższym czasie bardziej szczegółowo zaprezentuję na łamach DansE MacabrE. Nim jednak to zrobię, zapraszam na omówienie skaveńskiej drużyny do BB.

Drużynę otrzymałem zapakowaną w kolorowe kartonowe pudełko, którego front zdobi grupowe zdjęcie pomalowanych modeli. Z kolei z tyłu oprócz zdjęcia pomalowanych sześciu modeli i wykorzystywanych w grze znaczników zamieszczono spis użytych do malowania kolorów farb, logo firmy i inne niezbędne informacje.

Wewnątrz kartonowego pudełka są dwie plastikowe wypraski z częściami figurek, podstawki, instrukcja obsługi i arkusze z kalkomaniami. Z zestawu można złożyć łącznie 12 modeli, przy czym wypraski są bliźniacze, więc każdy z 6 wzorów jest zdublowany. Jakość odlewu jest na najwyższym poziomie, a poszczególne części pasują do siebie bardzo dobrze. Dla niektórych mankamentem może być fakt, że modele można złożyć tylko w jedyny słuszny, zaproponowany przez GW sposób, a po złożeniu modeli nie zostają żadne nadprogramowe części.

A tak wyglądają skaveńscy gracze po moich konwersjach.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes