logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Otherworld Miniatures - Human Male Thief

Zapraszam do lektury recenzji figurki Human Male Thief v2 wyprodukowanej przez Otherworld Miniatures. Prezentowany poniżej model jest jedną z nagród ufundowanych przez sklep Battle Models, którą można było wygrać na turnieju Warheim FS – Ucieczka z Gór Środkowych.

Model został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w dwóch częściach metalowy złodziej oraz okrągła podstawka 25 mm, a także ulotka z informacjami od producenta.

Figurka została odlana z metalu, a nadlewki i linie podziału nie powinny być trudne do usunięcia.

Autorami figurki Human Male Thief są Kev Adams oraz Ian Mountain, a sam model przedstawia jednego z rzezimieszków, których bez trudu można spotkać w różnych światach fantasy. W czasie rozgrywek w Warheim FS model Human Male Thief z powodzeniem może pełnić rolę Skrytobójcy.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes