logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Ristuls Extraordinary Market - Fantasy Forest Basing Kit

Piątek, pora więc na kolejną recenzję zestawu, który można było wygrać na turnieju Warheim FS – Śmiech Mrocznych Bogów… zorganizowanego 11 czerwca 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar. Dziś pokażę Wam zawartość pudełka Fantasy Forest Basing Kit od Ristuls Extraordinary Market.

Zestaw Fantasy Forest Basing Kit został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazło się dziesięć żywicznych elementów oraz firmowa ulotka Ristuls EM.

Na elementach nie zauważyłem nadlewek oraz innych śladów pozostałych po procesie odlewania. Dla pewności warto jednak umyć żywiczne elementy w wodzie z mydłem i wyczyścić szczoteczką do zębów.

Zestaw Fantasy Forest Basing Kit składa się z dziesięciu losowo wybranych elementów, które można z powodzeniem wykorzystać do waloryzacji makiet, dioram lub podstawek pod modele. Elementy mierzą od 6 do 22 mm.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes