logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Games Workshop - Realmscape Objective Set

Dziś mam dla Was recenzję zestawu terenów Realmscape Objective Set od firmy Games Workshop, stworzonego oczywiście z myślą o grze Age of Sigmar.

Zestaw otrzymałem zapakowany w opatrzone zdjęciami kartonowe pudełko, wewnątrz którego oprócz umieszczonych na ramce bitsów znalazła się też czytelna instrukcja.

Jakość odlewu jest bardzo dobra, części świetnie do siebie pasują, a proces składania i klejenia jest łatwy. Finalnie powstaje sześć różnych elementów terenu, które możecie obejrzeć na poniższych zdjęciach.

I choć w zestawie nie znajdziecie nadmiarowych bitsów, które można by wykorzystać do konwersji innych modeli, a same makiety dedykowane są do AoS, to z powodzeniem można ich użyć także w klasycznej wersji Warhammer Fantasy, co możecie zobaczyć tutaj.

2009–2024, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes