logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Heresy Lab - Cavalry Bundle - Amber Husaria, cz. 2

Dziś mam dla Was recenzję drugiego modelu wchodzącego w skład „pięcioosobowego” zestawu Cavalry Bundle – Amber Husaria (ABS006) od włoskiej firmy Heresy Lab.

Odlany z szarej żywicy 6-częściowy (+1) model, został zapakowany w woreczek strunowy. Był częścią większej, acz nie tak dobrze zabezpieczonej przesyłki…

W tym wypadku w transporcie złamało się lewe ucho konia, które na szczęście bez problemu udało się przykleić na miejsce.

Jakość odlewu jest dobra. Usunięcie błon pozostałych po procesie odlewania nie stanowiło kłopotu, znalazło się za to kilka linii podziału formy, które trzeba było spiłować. Części były do siebie dobrze spasowane, a w tym modelu husarskie skrzydła udało się przykleić bez pinowania.

Model przedstawia uzbrojonego w szablę, bogato odzianego husarza, który szarżuje do walki w cieniu dużych husarskich skrzydeł.

2009–2023, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes