logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

MOM Miniaturas - Dalis

W ten piątek na bloga Danse Macabre (z gościnnym występem na moim skromnym portalu – przyp. Sarmor) przygotowałem dla Was recenzję modelu Dalis z frakcji łowców czarownic od MOM Miniaturas. Postać ta dołączy jako Najemne ostrze – Łowca czarownic – do Marienburczyków w Warheim Fantasy Skirmish.

Model był częścią przesyłki, którą otrzymałem po zakończonej sukcesem zbiórce kickstarterowej MOM Miniaturas – Mercenaries, i został zapakowany w strunowy woreczek. Cała przesyłka była solidnie zabezpieczona przed uszkodzeniem, więc zakładam, że podobnie jest w przypadku indywidualnych zamówień.

Wewnątrz znajdował się odlany z szarej żywicy model oraz kwadratowa podstawka o wymiarach 20x20 mm.

Jakość odlewu jest średnia. Widać na nim nadlewki, pozostałości po kanałach doprowadzających żywicę do formy, błony po procesie odlewania i ubytki po pęcherzach powietrza.

Figurka przedstawia uzbrojoną w dwa pistolety i wielki miecz łowczynię czarownic, która przez tors ma przewieszony pas z różnego rodzaju fiolkami, zawierającymi najpewniej święconą wodę. Postać odziana jest w długi płaszcz i wysokie buty, a na czole ma gogle. Niestety, w odróżnieniu od zrecenzowanych wcześniej modeli MOM Miniaturas ten jest bardziej steampunkowy niż staroświatowy.

2009–2023, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes