logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Rotten Factory - Fisherman

Dziś w ramach piątkowych recenzji na Danse Macabre rzucimy okiem na model Fisherman od krakowskiej firmy Rotten Factory.

Model, który był częścią większej przesyłki, został umieszczony w przeźroczystym blisterze zamkniętym firmową ulotka.

Odlana w 3 kawałkach figurka przedstawia mierzącego niemal 44 mm wysokości rybaka. Jakość odlewu jest bardzo dobra, nie zauważyłem większych nadlewek, śladów podziału formy ani błon pozostałych po procesie odlewania.

Sklejanie modelu nie przysporzyło żadnych problemów. Części pasują do siebie dobrze.

Figurka utrzymana jest w charakterystycznej dla Rotten Factory groteskowej stylistyce. Masywny rybak nosi proste spodnie i kaftan założony na koszulę, a tors ma przepasany linami, którymi przytroczył do pleców wielką rybę. W dłoniach postać trzyma hak przymocowany do długiego kostura.

Rybaka z powodzeniem można wcielić w szeregi jednej z kompanii Nurgla w Warheim FS, by pełnił w niej rolę handlarza niewolników.

Dodaj komentarz
Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2021, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes