logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Scibor - Sigurt the Slash

Dziś mam dla Was recenzję modelu Sigurt the Slash, który został ufundowany przez firmę Ścibor Monstrous Miniatures jako jedna z nagród na marcowym turnieju Warheim Fantasy Skirmish – Księstwa Graniczne.

Model zapakowano w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazła się odlana w trzech częściach żywiczna figurka wraz ze sceniczną podstawką, a także ulotka z informacjami od producenta.

Jakość odlewu modelu jest dobra. Nie zauważyłem większych nadlewek, a błony pozostałe po procesie odlewania są łatwe do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

Model przedstawia krasnoludzkiego pogromcę w skali 54 mm, którego w czasie rozgrywek w Warheim FS z powodzeniem można użyć jako model Ogra.

Jeśli chodzi o detale i dodatki, których nie brakuje na 28 mm figurkach od Ścibora, to nie zabrakło ich także na modelu w skali 54 mm ani na scenicznej podstawce. Malowanie figurki Sigurt the Slash powinno być czystą przyjemnością.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes