logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Scibor - Centaur #1

Korzystając z promocji w sklepie internetowym firmy Scibor Monstrous Miniatures, nabyłem blister z modelem 28mm/30mm Centaur #1, który dziś pokażę szanownemu państwu-draństwu w ramach piątkowych recenzji na moim blogu Danse Macabre (i gościnnie na The Node).

Model Centaura został zapakowany w blister, wewnątrz którego znalazły się cztery odlane w szarej żywicy elementy, a także sceniczna podstawka o wymiarach 25x50 mm oraz ulotka z informacjami od producenta.

Jakość odlewu jest dobra, nie zauważyłem większych nadlewek, a błony pozostałe po procesie odlewania są łatwe do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

W czasie rozgrywek w Warheim Fantasy Skirmish model będzie pełnił rolę Bykocentaura służącego w szeregach Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes