logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Europa w ogniu!

Już w najbliższy piątek, 25 września, swoją premierę będzie miał dodatek do gry Bogowie wojny – Napoleon, pt. „Europa w ogniu!”. Dodatek zostanie wydany w formie pdf’a, link do ściągnięcia pojawi się na stronie gry, a także na stronie wydawnictwa GM Boardgames.

Sam dodatek to jednak nie wszystko! Jednocześnie ukaże się bowiem najnowsza errata (z jedną niespodzianką), a także nowe tabele do gry. Zastąpią one te z podręcznika głównego. Jest w nich sporo zmian, które uatrakcyjniają i przyspieszają rozgrywkę.

Wróćmy do samego dodatku. Z uwagi na formę, w jakiej zostanie wydany, a więc pdf’a, którego najlepiej samodzielnie wydrukować, będzie on w celu jak najlepszej czytelności pozbawiony tła (większość osób zapewne wydrukuje go na czarno-biało), za to pełny nowych zdjęć różnych oddziałów.

Sam dodatek składa się przede wszystkim z kilkunastu różnych, historycznych awangard dla każdej z występujących w grze nacji, dodając wiele nowych oddziałów, zdolności specjalnych, historycznych wodzów itd. Z pewnością wniosą sporo atrakcyjności do napoleońskich rozgrywek. Oprócz awangard historycznych całkowicie nową listę armijną zyskali Brytyjczycy, co powinno spodobać się fanom tej armii.

Każda awangarda ma także wstęp historyczny, pisany przez jej autorów, wprowadzający do walk, w których uczestniczyła.

Zapraszamy zatem do ściągania! Pola Chwały zaczynają się w piątek 25 września i wtedy też dodatek pojawi się na stronie BW-N.

Więcej informacji o dodatku, w tym informacje o armiach, które będą jego częścią, znajduje się na blogu gry.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes