logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Podręcznik do Umbra Turris w przedsprzedaży!

Stało się! Po czterech latach czekania w końcu doczekaliśmy się drukowanego podręcznika do Umbry Turris, fantastycznej gry bitewnej typu skirmish od warszawskiej firmy Spellcrow.

Podręcznik w języku polskim będzie liczyć 100 czarno-białych stron formatu A5 i zostanie wydany w twardej okładce. Od wczoraj można go zamówić w ramach przedsprzedaży w sklepie internetowym firmy (a dokładniej tutaj). Cena wynosi 59 złotych, a do każdej kupionej teraz książki dołączony zostanie zestaw Znaczników Śmierci do wykorzystania w grze. Pierwsze egzemplarze zostaną rozesłane po 20 stycznia, kiedy podręczniki zostaną dostarczone z drukarni.

Oczywiście zasady gry nadal są i będą dostępne na stronie internetowej w formie elektronicznej. Jeśli jeszcze nie zdarzyło się Wam z nimi zapoznać, bardzo do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes