logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Wojnacja - Beta Goblińskich Wynalazców

Zgodnie z zapowiedziami i pomimo opóźnień prezentujemy betę nadchodzącej wielkimi krokami, nowej wojnacyjnej frakcji - Goblińskich Wynalazców. Jest to rasa dedykowana tym graczom, którzy nie wyobrażają sobie gier bitewnych bez masywnych robotów ale także miłośnikom taktycznego zarządzania wyczerpującymi się zasobami.

 

Konstrukty wynalazców nie polegają bowiem na silnikach parowych czy magii, lecz w większości na ograniczonej pojemności zegarmistrzowskich sprężyn. Dowodzenie nimi w boju będzie więc wymagało nie tylko dobrego przemieszczania jednostek, reagowania na ruchy przeciwnika czy jak najlepszego wykorzystywania umiejętności własnych modeli, ale także optymalnego zarządzania Energią własnych maszyn. Bez tej ostatniej goblińskie konstrukty bojowe stopniowo słabną i ze stalowych potworów zmieniają się w powolne i niemal bezbronne kupy złomu, stanowiące wyjątkowo łatwy cel dla pozostałych przy życiu wrogich jednostek.

Dodatkowo zapewniamy także, że równoległe prace nad wersją 1.81 mają się już ku końcowi i wersja ta pojawi się już w najbliższym czasie, usprawniając i osłabiając kilka starych jednostek. Nie zabraknie w niej oczywiście także kilku nowości, o których od pewnego czasu można poczytać na naszym forum.

W kwestii nieco dalszych planów powoli zapraszamy już na Warszawską Zjavę oraz Poznański Pyrkon, na których najprawdopodobniej (już tradycyjnie) nie zabraknie Wojnacji.

Z pełną listą testowanych obecnie jednostek Goblińskich Wynalazców można zapoznać się tutaj. Zaś ewentualne sugestie, literówki czy nieścisłości można zgłaszać na forum.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes